Marihuana lecznicza a produkty Innubio

Marihuana lecznicza a produkty Innubio

Troska o własne zdrowie stała się dziś dla wielu priorytetem. Zaczynamy coraz chętniej korzystać z produktów bogatych w cenne wartości odżywcze, ekologiczne, wolne od konserwantów i sztucznych substancji słodzących. Dieta jest podstawą dobrego samopoczucia, ale warto zastanowić się również nad suplementami, które wspomogą nas w tej trudnej walce z chorobami cywilizacyjnymi. Tak się składa, że mogę polecić Ci doskonałe produkty na bazie CBDA.

Czym są związki CBDA?

CBD i CBDA to kannabinoidy, które słusznie kojarzone są z konopiami. Niestety, bywa że nie mają dobrej sławy, aczkolwiek nie przeszkadza im to być obiecującą substancją dla świata medycznego. Z wielu przeprowadzonych i potwierdzonych badań wynika, że CBDA mają działanie antynowotworowe, co jest największą ich zaletą. To jednak nie wszystko, ponieważ łagodzą wiele dolegliwości, pomagają koić nerwice, wpierać pacjentów z Alzheimerem, autyzmem czy cukrzycą. Cenne związki CBDA pozyskuje się poprzez wyciskanie soku z konopii, który można później stosować w produktach spożywczych, olejkach eterycznych kosmetykach itp.

Czy Innubio są legalne?

Warto na wstępie obalić jeden z mitów na temat produktów Innubio. Błędnie mawia się bowiem, że substancje z CBDA i CBA pozyskiwane z konopii, nawet w produktach docelowych będą mieć efekt psychoaktywny THC. Jest to nieprawda, ponieważ badania potwierdziły brak tego rodzaju właściwości, co czyni je w 100% legalnym środkiem stosowanym leczniczo.

Bogata paleta produktów Innubio

Innubio to szeroka gama produktów będących źródłem cennego i całkowicie naturalnego związku CBDA pozyskiwanego z konopii Sativia, będącej jedną z odmian. Kannabinoidy w nich zawarte mają właściwości lecznicze i gwarantują organizmowi pełną witalność. Spośród bardzo szerokiego asortymentu produktów należy wspomnieć choćby o kawie, białku konopnym, nasionach a także suplementach w postaci syropów, które wspomagają serce, są bogate w witaminy A, E, B, K, kwasy Omega 3, magnes, fosfor itp.

Dermokosmetyki i olejki Innubio

Innubio oferuje nie tylko produkty spożywcze, ale także kosmetyki, które działają łagodząco na skórę oraz głęboko ją pielęgnują i odżywiają. Będzie to np. naturalna maść konopna, serum pielęgnacyjne, a nawet szampon do codziennego użytku. CBDA można także wchłaniać w formie liquidów do papierosów elektronicznych, olejków w postaci sprayu ułatwiających szybką aplikację czy naparów oraz herbat. Jak się okazuje, każdy znajdzie tu taką formę produktu, jaka najbardziej będzie mu odpowiadać. Innubio nie zapomniało również o zwierzętach, dla których ma specjalną linię artykułów w postaci olejków lub przekąsek.

Jak nabyć Innubio?

Produkty Innubio dostępne są w sklepie innnubio.com. Korzystając z tego linka nabywacie produkty z 10% upustem. Dodatkowe 10% można uzyskać, dzięki zarejestrowaniu się w systemie jako klient preferowany. Łączna zniżka to zatem 20%. Warto też zdecydować się na zakup w systemie premiowanym, choć nie jest to konieczne. W tym celu wystarczy dokonać w miesiącu kalendarzowym zakupu za min. 100CV i sprawić, aby trzej osobiście zarejestrowani przez Ciebie Klienci Preferowani również dokonali zakupu za min. 100CV, a wówczas otrzymasz premię w wysokości 100 PLN.

Premię możesz uzyskać od każdej trójki w miesiącu i jest ona sumowana, np. zakup przez sześciu KP na poziomie min. 100CV to premia 200 PLN, dziewięciu – premia 300 PLN itd. Premia ta nie jest jednorazowa.