Jak oszczędzają bogaci?

Jak oszczędzają bogaci?


Istnieje pewne fałszywe przekonanie, że bogaci ludzie są rozrzutni i nie potrafią oszczędzać. Z pewnością niektórzy chętnie wydają pieniądze niewspółmiernie do zarobków. Wydaje się jednak, że to właśnie ci, którzy zarabiają najmniej, nie liczą się z groszem, a w konsekwencji nie szanują swojej pracy, poświęcenia i zaangażowania związanego z zarobkowaniem. Bywa, że z chęci podniesienia własnej wartości, roztrwaniają pieniądze. 

Skąd bogaci mają pieniądze?

Warren Buffet, najbogatszy człowiek świata, nie wydaje pieniędzy na zbędne przyjemności. Od młodych lat oszczędza kupując tylko to, co będzie dla niego swoistą lokatą kapitału. Takie podejście do zarobkowania i oszczędzania przynosi realne zyski. Mądre zarządzanie własnym kapitałem to lokowanie go w różnych inwestycjach, a także dzielenie go na mniejsze skarbonki, w których oszczędzamy na poszczególne cele. Dokonywanie mądrych zakupów to nabywanie dóbr, na które nas stać i co ważne, nie trwonienie wszystkich środków na jeden cel.

Czy zakup luksusowego auta to rozrzutność?

Dla osób, które nie posiadają dużych pieniędzy, zakup luksusowego dobra materialnego, jak jacht czy wysokiej klasy samochód jest swoistą rozrzutnością. To jednak nieprawda, ponieważ tego rodzaju auto podnosi prestiż, pozwala np. w pozyskiwaniu szerokich kontaktów biznesowych, ale także jest dobrem użytkowym, które z reguły nie traci tak szybko na wartości.

Drogie samochody to relatywnie wysokie rabaty

Doświadczeni brokerzy profesjonalnie działający na rynku europejskim oferują szeroki wachlarz możliwości rabatowych, ponieważ sprzedają duże ilości samochodów rocznie. To już nie tylko zwyczajna sprzedaż auta w salonie, ale często usługa kompleksowa kierowana do klienta premium, jak podkreśla rzedstawiciel firmy brokerskiej: Nie ograniczamy się tylko do jednej marki. Nasz klient może wybierać samochody z szerokiego portfolio. Nasi handlowcy to pasjonaci motoryzacji, którzy zawsze starają się dopasować auto do potrzeb oraz budżetu klienta. Wierzymy, że nasz zespół tworzą ludzie zakochani w motoryzacji, mamy w swoim gronie Mistrza Polski w gokartach, maniaka driftu oraz wielu pasjonatów szeroko pojętej motoryzacji. Kupno samochodu jest bezpieczne, może on być serwisowany w każdym ASO w Polsce. Auta niektórych marek są odbierane bezpośrednio u dealera, a w innych przypadkach dostarczamy pojazd pod dom. Wszystko ustalone indywidualnie z kupującym na najwyższym poziomie. 

Jeśli kupować drogie, to możliwie tanio

Chcąc skorzystać z oferty lub choćby się z nią zapoznać, użyj formularza kontaktowego lub umów się na rozmowę bezpośrednio ze sprzedawcą. Dzięki częstym szkoleniom i testom samochodów pracownicy firmy profesjonalnie doradzają każdemu, kto zastanawia się nad kupnem nowego auta za gotówkę, w leasingu czy na kredyt.

Osobiście wciąż będę namawiał i zapraszał do oszczędzania, ponieważ to z małych sum rodzą się pokaźne kotwy, jakie później śmiało możesz przeznaczyć na dobra luksusowe.

Poniżej przykłady naprawdę atrakcyjnych ofert profesjonalnej firmy brokerskiej:

Audi A6 Limousine
Cena katalogowa: 246 890 PLN brutto
A co jeśli mógłbyś kupić taki samochód za: 185 200 PLN brutto?
Rabat: 25% (61 690 PLN)


Volvo S60
Cena katalogowa: 220 620 PLN brutto

A co jeśli mógłbyś kupić taki samochód za: 178 700 PLN brutto?
Rabat: 19% (41 920 PLN)


Volvo V90
Cena katalogowa: 286 540 PLN brutto
A co jeśli mógłbyś kupić taki samochód za: 210 000 PLN brutto?
Rabat: 26% (75 540 PLN)


Volvo XC60
Cena katalogowa: 258 900 PLN brutto
A co jeśli mógłbyś kupić taki samochód za: 209 700 PLN brutto?
Rabat: 19% (49 200 PLN)

Jeśli więc masz ochotę na zakup w dobrej cenie bardzo ekskluzywnego auta, to zapraszam do kontaktu. Nabędziesz każdy samochód z wyjątkowo atrakcyjnym upustem, bez względu na markę czy model. Zapraszam.