Healy – zapewnij sobie zdrowie

Healy – zapewnij sobie zdrowie

Dbanie o zdrowie staje dziś jednym z podstawowych celów człowieka. Jesteśmy niezwykle skupieni na sposobach odżywiania i staramy się o utrzymanie jak najlepszej kondycji fizycznej. O ile dbamy o zdrowie, o tyle jest to niezwykle utrudnione, ze względu na problem w dostępie do specjalistów i lekarzy. Musimy wziąć sprawy we własne ręce i nie oglądając się na innych, zacząć monitorować nasze zdrowie. Jak to zrobić? Odpowiedź ukryta jest w urządzeniu Healy.

Czym jest Healy?

Healy to niezbędnik utrzymania zdrowia całej rodziny. Mówimy o nim medycyna jutra dostępna już dzisiaj. Jest to urządzenie wyposażone w czujnik kwantowy, które stosowane jest do terapii częstotliwości. Komunikuje się ono z naszymi komórkami i dobiera optymalną dla nas częstotliwość. Cała technologia została opracowana w Niemczech przy współpracy specjalistów, lekarzy oraz ekspertów. Urządzenie jest certyfikowane, bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Dodatkowo jest też kompatybilne z aplikacją, dzięki czemu można nim sterować za pomocą telefonu komórkowego. 

Jakie choroby leczy Healy?

Jego innowacyjna technologia działa na zasadzie transmisji częstotliwości. Wspomaga leczenie wielu schorzeń przewlekłych i chorób, które są trudne w leczeniu konwencjonalnym. Jest niezwykle przydatne w takich chorobach, jak rwa kulszowa, bezsenność, przeziębienia, niski poziom energii w organizmie, depresje, bóle stawów, bóle pleców, stany lekowe, oparzenia, nerwice, opryszczka, przywra, problem z koncentracją, zmiany skórne, alergie, zaburzenia hormonalne, stany zapalne, zastoje w przepływie krwi, zakrzepice.

Healy potrafi samodzielnie rozpoznać zaburzony przepływ częstotliwości komórek naszego ciała, co oznacza rodzenie się choroby. Jeżeli w naszym ciele coś się dzieje, np pojawiają się pasożyty, ciało zaczyna chorować, urządzenie to odczytuje zmianę częstotliwości. Aby działało poprawnie, wystarczy posiadać telefon komórkowy oraz aplikację.

Energia naszego organizmu

Wszystko wokół nas jest energią i wysyła energię, z którą rezonujemy lub nie. Można więc wejść ze sobą w balans i odblokować przepływ energii przez wszystkie nasze komórki. W sytuacji, gdy w organizmie dzieje się coś niepokojącego, nasza homeostaza zaczyna być zaburzona, a my odczuwamy blokady energetyczne. W konsekwencji ciało choruje.

Chcąc zrozumieć, czym jest choroba, należy zadać sobie pytania:

Z czym nie rezonuje moje ciało i co je osłabia?

Czy moje ciało ma właściwą częstotliwość drgania komórek?

Warunkiem właściwej pracy komórki jest odpowiednie napięcie błony komórkowej, która będzie decydować o funkcjonowaniu komórki i jej zdolności do pobierania substancji odżywczych oraz usuwania toksyn.

Zarabiaj z Healy

Poprzez zakup urządzenia można jednocześnie zacząć budować strukturę sprzedażową z prowizją do 40 % od sprzedaży.  Zakupimy je z dostępem do pakietów odpowiedzialnych za wpływanie na rożne schorzenia. Do wyboru są:

Pakiet Healy Gold 2150 zł,

Healy holistic 4250 zł,

Healy holistic plus 6350 zł,

Healy Rensonance 10550 zł.

Do dyspozycji mamy aż 140 programów. Wystarczy sprzedać tylko 3 sztuki urządzenia, aby móc je otrzymać na własność, do naszej dyspozycji, więc naprawdę warto. Dostępne jest także w systemie ratalnym.

Gdzie kupić Healy?

Jeśli jesteś zainteresowany tym rewolucyjnym rozwiązaniem, to zapraszam do kontaktu. Jeśli nie będziesz zadowolony, możesz je zwrócić – masz na to 14 dni. Umów się ze mną na spotkanie, a otrzymasz więcej informacji. Zapraszam i czekam na kontakt!